Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Łąkowe Przedszkole Konstancin kolo Warszawy - Konstancin-jeziorna

Numer: 146203
Data dodania:
09 05 2015
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Was do Pierwszego Psychoedukacyjno - Rozwojowego Przedszkola Dla Dzieci i Rodziców Fundacji Kierunek Rozwój
Zapisy do przedszkola ruszają od 1 marca 2015r i trwają przez cały rok kalendarzowy. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciach decyduje kolejność zgłoszeń.Otwieramy nasze przedszkole 1 września 2015r, ale już teraz przyjmujemy dzieci do Grupy Początkowej, która rusza już w maju 2015r.Grupa Początkowa to grupa składająca się z minimum siedmiorga w wieku 2,5 - 5 lat, pełną realizację programu przedszkola i podstawę dydaktyczną, dostęp do logopedy i psychologa oraz częściową ofertę zajęć dodatkowych (w zależności od ilości chętnych).Pełna realizacja programu zajęć dodatkowych oraz Gabinetów Specjalistów rusza od września 2015r.W okresie Grupy Startowej obowiązuje oferta promocyjna, od września 2015r obowiązuje pełna opłata za czesne.Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 608 054 878 - Maciej Barczyński - Dyrektor Przedszkola.
To co nas wyróżnia to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego dziecka. Grupy liczą 10-12 osób, przez co opiekunowie mają możliwość obserwacji i reagowania na potrzeby wszystkich wychowanków. Gwarantujemy, że żaden przedszkolak „nie umknie” naszej uwadze, a wszelkie sygnały, które wysyła zostaną przez nas odpowiednio odebrane i wykorzystane do indywidualnej pracy z maluchem. Nauczyciele pozostają w stałym kontakcie z rodzicami i współpracują z nimi na każdym etapie edukacyjno - wychowawczym.
Aby przybliżyć rodzicom metody stosowane przez kadrę oraz nauczyć wdrażać je w codzienne życie - poza pobytem maluchów w placówce, organizujemy dla nich warsztaty edukacyjno - rozwojowe - raz w miesiącu w Sobotni Dzień Otwarty, wtedy też poza zajęciami dla dzieci, odbywają się wykłady rozwojowe dla dorosłych. Tematyka dostosowana jest do potrzeb i bieżących problemów wychowawczych rodziców.
Oprócz sobotnich spotkań, oferujemy bezpłatną pulę konsultacji u wybranego specjalisty - dla przedszkolaka lub jego rodzica.
Jesteśmy organizacją pozarządową nastawioną na rozwój człowieka we wszystkich obszarach ludzkiej działalności, a w szczególności w trzech głównych sferach: życia osobistego, życia zawodowego i życia społecznego.
Chcemy towarzyszyć, wspierać i pomagać człowiekowi, by mógł świadomie, wykorzystując swoją siłę, potencjał i wiarę we własne możliwości, realizować cele, plany i własne wybory życiowe.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 608 054 878 - Maciej Barczyński - Dyrektor Przedszkola.
http://przedszkole.kierunekrozwoj.org
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Łąkowe Przedszkole Konstancin kolo WarszawyWojewództwo: mazowieckie (Konstancin-jeziorna)
Łąkowe Przedszkole Konstancin kolo Warszawy48 608 054 878
Łąkowe Przedszkole Konstancin kolo Warszawy
Łąkowe Przedszkole Konstancin kolo Warszawyhttp://przedszkole.kierunekrozwoj.org
Wyświetleń: 10434